Bitdefender
ANTIVIRUS FOR MAC

 • حفاظت چندلایه در برابر باج افزارها
 • ابزارهای تبلیغات ناشناس را بلاک و پاک می کند
 • حفاظت بدون وقفه با استفاده از تکنولوژی ™Autopilot
 • فراهم نمودن محیط ایمن در خریدهای اینترنتی
 • محافظت هم در برابر بدافزارهای MAC و هم PC
 • حفاظت ابری ۲۴/۷
 • گارانتی اختصاصی لایسنس و پشتیبانی شرکت ما(نماینده رسمی)

از بیت دیفندر استفاده می کنید؟
لایسنس شما منقضی شده است؟ تمدید کنید


خرید محصول
آنتی ویروس برای MAC

حفاظت کامل، طراحی شده برای MAC

محافظت از سیستم عامل MAC بر طبق آزمایشهای دسامبر ۲۰۱۶
(امتیاز بین ۰ تا ۱۰۰ و ۱۰۰ به عنوان بیشترین امتیاز)

 • Bitdefender

  Bitdefender: 100%
 • Avast Mac Security 2015

  Avast Mac Security 2015:90%
 • Intego Mac Internet Security X9

  Intego Mac Internet Security X9: 90%
 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security: 90%
 • ۱۰۰%
 • ۰%

بیت دیفندر آنتی ویروس برای MAC

“بار دیگر بیت دیفندر نمره کامل برای آنتی ویروس برای MAC کسب نمود.”

مدیر عامل لابراتوار مستقل AV-TEST

حفاظت بدون وقفه


با استفاده از تکنولوژی جدید بیت دیفندر ™Autopilot


زمانیکه بیت دیفندر ™Autopilot روشن باشد، بیت دیفندر به صورت اتوماتیک و پیوسته فایلهای MAC شما را مانیتور می کند تا اتفاق ناخوشایندی در جریان نباشد.
کافیست تنها آن را روشن کنید و دیگر نگران کاهش سرعت MAC خود نباشید.


پیغامهای مزاحم به شما نمایش داده نمی شود و به دلیل اینکه این آنتی ویروس مخصوص MAC طراحی شده است، هیچگونه تاثیر منفی بر روی سیستم شما ندارد.

لیست کامل ویژگی های بیت دیفندر برای MAC

جلوگیری از حملات باج افزارها


با این ویژگی جدید(فایلهای ایمن) پوشه هایی که برای شما اهمیت بالا دارند به طور پیوسته مانیتور می شوند تا تغییر نکنند. شما در هر زمان می توانید پوشه های بیشتری را به آن اضافه کنید.

محافظت از بکاپ ها


با استفاده از ویژگی جدید محافظ ماشین زمان امنیت شما در برابر خراب شدن فایلهای بکاپ افزایش پیدا کرده است. فایلهای شما همیشه برای شما باقی می ماند.

حفاظت همزمان PC و MAC


بیت دیفندر آنتی ویروس برای مک تنها برای بدافزارهای مربوط به MAC ساخته نشده است بلکه همزمان از محتوای شما در برابر بدافزارهای ویندوز نیز محافظت می کند. یعنی هیچگاه به طور تصادفی برای شما پیش نخواهد آمد که بدافزاری را که برای ویندوز ساخته شده است را از روی MAC خود به سیستم دوستان، خانواده و یا همکارانتان که ویندوز استفاده می کند منتقل کنید.

بلاک و حذف کردن تبلیغات مزاحم


با استفاده از ابزار مخصوص بیت دیفندر برای MAC سیستم شما از هرگونه تبلیغات ناشناس و مزاحم، بدافزارهایی که اطلاعات شما را می دزدند، نوارابزارهای ناخواسته و افزونه های نامناسبی که بر روی مرورگر شما نصب می شود، پاکسازی می شود.

عدم تاثیر بر کارایی


آنتی ویروس جدید بیت دیفندر برای MAC به طور ویژه ای برای سیستم های عامل مک تولید شده است. این آنتی ویروس روش خاصی برای اسکن دارد که موجب می شود حتی کمترین تاثیری بر روی کارایی نداشته باشد.

لذت تجربه ای ناب


رابط کاربری جدید و زیبای بیت دیفندر برای MAC . مجدداً طراحی شده است. حالا شما می توانید مطمئن باشید که آنتی ویروس شما پیوسته از شما محافظت می کند بدون اینکه برای شما مزاحمتی ایجاد کند.

حفاظت بدون وقفه با استفاده از ویژگی ™Autopilot


ویژگی ™Autopilot تمام اقدامات امنیتی لازم را برای سیستم شما اتخاذ می کند بدون اینکه مزاحمتی برای شما ایجاد شود. زمانیکه این ویژگی را فعال کنید تعدادی از تکنولوژی های گنجانده شده در نرم افزار با یکدیگر ترکیب شده و شروع به کار می کند تا مخاطرات و تهدیدات را شناسایی و بر طرف کند. همه ی این موارد بدون هیچگونه تاثیری بر روی سرعت و کارایی MAC شما اتفاق می افتد.

تضمین اسکن فوق العاده سریع


بیت دیفندر آنتی ویروس برای MAC از اسکن سریع و نیرومند برای محافظت در برابر بدافزارها استفاده می کند بدون اینکه بر روی سرعت شما تاثیر بگذارد. طاحی بیت دیفندر بگونه ای است که شما حتی متوجه وجود آن بر روی سیستم خود نمی شوید.

حفاظت ابری ۲۴/۷


از آنجاییکه هر روزه تهدیدات امنیتی زیادی در محیط اینترنت به وجود می آیند ما بیت دیفندر را طوری طراحی کرده ایم که به طور پیوسته بانک اطلاعاتی بدافزار خود را به روز نماید. بیت دیفندر این کار را از طریق اتصال به تکنولوژی سرویس ابری خود انجام می دهد و محافظت از سیستم شما به صورتی لحظه ای با اتصال به این سرویس ابری انجام می گیرد. این سرویس ابری محاسبات سنگین لازم را انجام می دهد و هیچ گونه اطلاعات شخصی و حساس از سیستم شما به این سرویس ابری ارسال نمی گردد.

بهترین نرم افزار امنیتی را انتخاب کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید


محافظت مستمر

سرویس محافظت پیوسته* ما به گونه ای طراحی شده است که در زمان شما صرفه جویی نموده و با کمترین ریسک به صورت اتوماتیک لایسنس شما را تمدید می کند .
با داشتن این سرویس زمانهای بین تمدید لایسنس از بین خواهند رفت و بنابراین می توانید مطمئن باشید که دستگاه و فایلهای شما ایمن خواهند ماند.
*سرویس محافظت پیوسته یک سرویس اختیاری است و شما در هر زمان می توانید آن را خاموش کنید.

بروزرسانی مستمر

بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020 به گونه ای طراحی شده است که در برابر بیشترین تهدیدهای سایبری دنیا از شما محافظت خواهد نمود.
همه محصولات بیت دیفندر دارای ویژگی بروزرسانی مستمر هستند و به سرعت و سادگی بروزرسانی های نرم افزار را برای شما نصب می کند.

نیازهای سیستم(حداقل) • حافظه رم : یک گیگا بایت
 • فضای دیسک خالی : ۴۰۰ مگابایت
 • داشتن اینترنت برای ثبت نرم افزار و آپدیت مورد نیاز است.
 • TrafficLight نیز برای مرورگرهای Safari، فایرفاکس و کروم در دسترس است.

نیازهای سیستم(مطلوب) • شما می توانید بیت دیفندر آنتی ویروس برای Mac را تنها بر روی این سیستم نصب کنید :


 • Intel-based Macintosh computers with OS X Mountain Lion (10.8.5), OS X Mavericks (10.9.5) or OS X Yosemite (10.10 or later) , OS X El Capitan (10.11), macOS Sierra(10.12).

طراحی سایت توسط فراکارانت